המחלקות שלנו »

ערכות דיוור

ערכות דיוור

ערכות הדיוור הן הייצוג האולטימטיבי של עולם הדיוור הישיר, הן יכולות להיות מורכבות מאד ולהכיל מספר רב של פריטים שונים. לדוגמא: ערכת דיוור של חברת ביטוח יכולה להכיל דו"ח אישי של הלקוח על מצב הפוליסות שלו, טופס עדכון פרטים, מעטפת החזר, עלון מידע על החברה והביצועים הכלליים שלה בשנה החולפת ושי כלשהו ללקוח. לערכה מסוג זה יש הרבה מאד מידע על הלקוח, הפוליסות שלו וביצועי החברה וצריך לדעת להדפיס את כל המידע הזה כאשר יש סינכרון מלא בין כלל הפריטים, יש לבצע בקרת איכות קפדנית וביטחון שדה ברמה הגבוה ביותר על מנת לשמור על פרטיות וסודיות המידע.

כמו כן, הלקוחות מעוניינים שערכת דיוור חשובה זו גם תראה מיוחדת וייחודית ושהנמען המקבל יקדיש לה את כל תשומת הלב הראויה לדיוור.

חברת א.ד. הפצות ועיטוף מאפשרת גמישות מירבית בבחירת הלקוח את מאפייני הדיוור (גודל, סוג נייר, צבעי הדפסה, מספר הפריטים בערכה וכו'), נהלי אבטחת המידע ומחלקת המחשוב של החברה מומחים ומיועדים בטיפול ובתכנות הדפסה מרובת data, בקרות האיכות שחלקן טכנולוגיות על ידי בקרים אופטיים וחלקן על ידי צוות אנושי מיומן יוודאו שהמוצר ייוצר בצורה מושלמת לדיוור.

החברה מחזיקה בתו תקן iso 9001-2008 שנים רבות המבוקר באופן שנתי על ידי מכון התקנים הישראלי ומבטיחה איכות מוצר ושירות מירביים.

המיכון בחברה מאפשר יצור מהיר מאד של מאות אלפי פריטים ביום!

חוות דעת לקוחות
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י מוצר זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
שם: מועצה אזורית מרחבים מחלקת הגבייה
(0 כוכבים)
יחס אנושי מעולה. שירות אמין, מהיר ויעיל
קבצים להורדה
הנחיות למשלוח קובץ גרפיקה
הנחיות למשלוח קובץ דאטה
מחירון דואר
רח' היצירה 11, ת.ד. 3079, קרית אריה פתח תקוה. 49511
צור קשר
טלפון: 03-9221816
פקס: 03-9221810
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798