המחלקות שלנו »

עיטוף במעטפות נייר

עיטוף במעטפות נייר

כאשר אתם יוצאים לקמפיין או העברת מסרים באמצעות דיוור ישיר, לשניות הראשונות בהן נתקל הלקוח שלכם לראשונה במכתב שלכם חשיבות מכרעת.

לכן, רצוי בתהליך תכנון הדיוור להשקיע עוד קצת מחשבה במעטפה עצמה. האם להדפיס אותה בצבעים רבים ועל שטחים נרחבים או להשאיר אותה "נקייה" עם משפט/לוגו בודדים? האם להבליט "טיזר" שירמז על תוכן המעטפה ויגרה את הלקוח לפתוח אותה או להשאיר אותה "עמומה" ולבנות על יצר הסקרנות הטבעית שלנו?

חברת א.ד. הפצות ועיטוף תשמח כמובן ללוות אתכם מקצועית בשיקולים אלו ולבצע את ההדפסות עבורכם, יחד עם זאת, אנו יכולים להרחיב מאד את האפשרויות הנ"ל!

לחברה האפשרות להדפיס ולייצר מעטפות נייר ייעודיות עבור הדיוור שלכם, כלומר תוכלו לבחור אצלנו את סוג הנייר – כרומו או נטול עץ, את עובי הנייר – סטנדרטי או עבה, תוכלו לבחור האם להדפיס מסרים על המעטפה רק מבחוץ או גם מבפנים, צד אחד או שני צדדים, תוכלו לבחור גדלי מעטפות בכל גודל וצורה, אפשרויות פתיחה של המעטפות – תלישה של שני הצדדים, צד אחד, למעלה וכו'.

כל אלה יאפשרו הבלטה משמעותית של דבר הדואר שלכם כאשר הוא מגיע יחד עם שאר דברי הדואר לתיבתו של הלקוח ויגדיל בהתאמה את הסיכויים שהמסרים שלכם יועברו.
כל עבודות העיטוף בחברה מבוצעות על ידי מיכון מתקדם בעזרתו ניתן לאסוף מספר פריטים רב לתוך מעטפה אחת תוך כדי סנכרון הפריטים והתאמתם לפרטי הנמען המודפסים, תוך כדי ריצה, על המעטפה.

המיכון בחברה מאפשר עיטוף מהיר מאד של מאות אלפי פריטים ביום!

 

חוות דעת לקוחות
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י מוצר זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת למוצר עיטוף במעטפות נייר
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
רח' היצירה 11, ת.ד. 3079, קרית אריה פתח תקוה. 49511
צור קשר
טלפון: 03-9221816
פקס: 03-9221810
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798