המחלקות שלנו »

מוצרים מיוחדים

מוצרים מיוחדים

חברת א.ד. הפצות ועיטוף היא חברה גמישה ויצירתית וערה לצורכי השוק המשתנים. לפיכך, מחלקת הפיתוח שלנו שוקדת כל הזמן על פיתוח מוצרים ושירותים נוספים (בתחום הדפוס והדיוור) ככל שעולה מלקוחותינו. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל דרישה שהיא וסביר להניח שנוכל לעמוד במשימה לשביעות רצונכם!

מעטפות פוטו: החברה נענתה לדרישות שוק הצילום ופיתוח התמונות והחלה לייצר ולהציע מעטפות פוטו, באיכות הדפסה גבוהה ביותר, גם בכמויות קטנות המתאימות לחנויות מקומיות עצמאית וגם במחירים אטרקטיביים.

מעטפות שירות: לתחום השעונים והתכשיים, או לתחום האופטיקה, בהם מקרים רבים של מסירת המוצר על ידי הלקוח למעבדה, באמצעות חנות המכירה, מציעה חברת א.ד. הפצות ועיטוף מעטפה לאיסוף המוצר, כאשר יש בה ספח נתלש עם מספר חד חד ערכי המודפס גם על המעטפה לצורך התיאום. המעטפה מודפסת בצבע מלא משני הצדדים כך שהיא מאפשרת מעבר לנתונים האישיים הנרשמים לגבי הלקוח והמוצר לתיקון, גם פלטפורמה רחבה ויעילה לפרסום מותגי החנות ו/או מבצעים ממוקדים. וכל זה במחירים אטרקטיביים במיוחד!

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מחלקת המכירות שלנו ולקבל הצעת מחיר מותאמת עבורכם. תוכלו לבחור את הכמות הרצויה לכם, האם להדפיס את המעטפות מצד אחד או בשני הצדדים (בכמות מעל 10,000 מעטפות אנו נדפיס שני צדדים במחיר של צד אחד), תוכלו לספק לנו גרפיקה קיימת או להיעזר בשירותי הסטודיו שלנו לעיצוב גרפיקה מיוחדת שלכם ועוד..

חוות דעת לקוחות
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י מוצר זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת למוצר מוצרים מיוחדים
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
רח' היצירה 11, ת.ד. 3079, קרית אריה פתח תקוה. 49511
צור קשר
טלפון: 03-9221816
פקס: 03-9221810
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798